Warsztaty dla grup szkolnych i przedszkolnych

OFERTA ZAJĘĆ

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie szkoły, przedszkola, grupy zorganizowane

Proponujemy wyjątkowe warsztaty wypełnione nauką poprzez zabawę
w następujących obszarach:

WIELKA FABRYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA (1.5 H) RoboProject

Grudzień to wyjątkowy miesiąc dlatego zapraszamy Was do odwiedzenia Wielkiej Fabryki Św. Mikołaja, gdzie nasze pomieszczenia zmieniają się w jej pracownie ze specjalnie przygotowanym programem atrakcji dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do ROBOproject przy ul. Jagiellońskiej 70 w Bydgoszczy (obok kładki przez Brdę).
Nasze warsztaty, to coś więcej niż tylko zabawa, to nauka połączona z przygodą, która rozpali wyobraźnię i wywoła uśmiech u każdego dziecka! 🙂
Co czeka na uczestników Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja?
🎅 Pokaz Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja: dzieci przekroczą progi tajemniczej fabryki i dowiedzą się, jak Święty Mikołaj wykorzystuje roboty do produkcji prezentów.
🎨 Tworzenie kreatywnych ozdób świątecznych: dzieci będą mogły wykorzystać swoją wyobraźnię, tworząc własne, unikalne ozdoby świąteczne, które z dumą będą mogły zabrać ze sobą do domu
🖌 Warsztaty malowania bombek: przy pomocy LEGOrobotów!
☃️ Zwiedzanie zimowej wioski z LEGO zbudowanej z tysięcy klocków LEGO!

 • 30 ZŁ/UCZESTNIK
ZAPISZ GRUPĘ

WARSZTATY Z ROBOTAMI LEGO/PHOTON I ELEMENTAMI PROGRAMOWANIA (1.5 H) RoboProject

 • 25 ZŁ/UCZESTNIK
 • OD 5 LAT

Na zajęciach uczestnik pozna roboty, które mieszkają w placówce ROBOproject. Dodatkowo zbuduje robota i zaprogramuje go w jednym z języków programowania. Rozwinie kreatywność, umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów oraz pracą zespołową. 

ZAPISZ GRUPĘ

WARSZTATY MATEMATYKA W KOLORACH KLOCKÓW LEGO (1.5 H) RoboProject

 • 25 zł/Uczestnik
 • OD 6 LAT

Zabawa klockami pozwala odnaleźć nie jedno, a często wiele rozwiązań tego samego zadania. Wynik będzie naturalnym efektem układania z klocków LEGO i poszukiwania rozwiązań. Dzieci przekonają się, że każdy z uczestników może podejść do zadania w inny sposób, z pominięciem schematów rozwiązywania zadań.

ZAPISZ GRUPĘ

WARSZTATY LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW- BADAM, DOŚWIADCZAM DZIAŁAM (1.5H) RoboProject

 • 30 zł/uczestnik
 • OD 5 LAT

Pokaz „Szalonego Naukowca” to niecodzienne wydarzenie. Podczas warsztatów zostaną przedstawione eksperymenty z wykorzystaniem suchego lodu np. płonąca ręka. Uczestnicy zajęć samodzielnie spróbują własnych sił w tworzeniu ciekawych doświadczeń. 

ZAPISZ GRUPĘ

WARSZTATY KONSTRUKCYJNE ROBOMASTERS (1H) RoboProject

 • 25 zł/UCZESTNIK
 • OD NAJMŁODSZYCH LAT

Tysiące klocków LEGO w jednym miejscu! Na wzór popularnego programu telewizyjnego przygotujemy wyzwania konstrukcyjne dla dzieci.

ZAPISZ GRUPĘ

WARSZTATY KREATYWNE Mój Własny Robot (projekt zabierany do domu) 1,5H RoboProject

 • 40 zł/UCZESTNIK
 • OD 6 LAT

Warsztaty, podczas których uczestnicy samodzielnie zaprojektują, zbudują, uruchomią i nazwą swojego robot. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że samodzielnie wykonane przez dzieci konstrukcje wykorzystamy w zabawach jak i na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, po czym dzieci zabiorą je do domów. Efekty pracy z dumą zaprezentują rodzicom i kolegom.

ZAPISZ GRUPĘ

POCZĄTKUJĄCY PROGRAMISTA- ROBOTYKA I ELEKTRONIKA Z MICRO BIT 1,5H RoboProject

 • 30 zł/UCZESTNIK 
 • OD 8 LAT

Na warsztatach uczestnicy będą pracować przy użyciu Micro:bit. To popularny zestaw do nauki elektroniki i programowania, dzięki któremu dzieci mogą poznać świat technologii. Uczniowie nie tylko poznają elektroniczne układy sterowania silnikiem, diodami, czujnikami, ale poszerzą swoją wiedzę w zakresie programowania oraz myślenia przyczynowo-skutkowego. 

ZAPISZ GRUPĘ

PROGRAMOWANIE GIER 1,5H RoboProject

 • 25 zł/UCZESTNIK
 • OD 8 LAT

Tworzenie gier to marzenie wielu dzieci. Świat gier 3D w programach Kodu Game Lab, Scratch, GameMaker, Unity pozwoli połączyć pasję, umiejętności programowania, tworzenia skryptów z rozrywką. Wspólnie z uczestnikami stworzymy prostą grę.

ZAPISZ GRUPĘ

Do dyspozycji dzieci oddajemy sale dydaktyczne, konstrukcyjną strefę zabaw
z nieograniczonymi możliwościami tworzenia konstrukcji z klocków LEGO®
oraz ściankę interaktywną.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK