ul. Jagiellońska 70; Bydgoszcz

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw

RoboProject Indywidualnie: DLA RODZICA

Twoje dziecko uwielbia klocki LEGO? Nasza sala zabaw to miejsce bezpieczne,
kolorowe, pełne kreatywnej zabawy.

Zapraszamy dzieci od 3 roku życia do strefy zabaw LEGO Duplo. Dla starszych przygotowaliśmy strefę kreatywnego budowania LEGO oraz Robotów. Możesz samodzielnie zaprojektować modele LEGO i zabrać wydruk do domu.

Dla dzieci będących w ciągłym ruchu proponujemy wspólną zabawyęprzy interaktywnej ściance Knoocker!
Oferujemy możliwość opieki nad dziećmi w krainie LEGO, gdzie dziecko spędzi czas z rówieśnikami pod okiem wykwalifikowanej kadry i animatorów

Cena1500zł/h

RoboProject Grupowe: DLA SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI

Zapraszamy przedszkola do odwiedzenia i przeprowadzenia ciekawych warsztatów konstrukcyjnych z wykorzystaniem klocków i nowoczesnych technologii. A może i w Twoim przedszkolu pracują jakieś roboty?

Jesteś nauczycielem, Interesują Cię zajęcia techniczne dla uczniów. Twoi uczniowie potrzebują wyzwań lub chcesz pokazać im tajniki programowania i zabaw logicznych. Temat warsztatów ustalimy wspólnie, tak by lekcja na długo pozostała w pamięci i inspirowała do dalszej pracy.

Zajęcia zgodnie z podstawą programową proponujemy na każdym etapie edukacji z wykorzystaniem różnorodnych form i metod pracy

Cena 1500-2500zł/uczestnika

RoboProject WIELKA FABRYKA ŚW. MIKOŁAJA

Dawno, dawno temu w pewnym tajemniczym mieście, (…) mieszkał Mikołaj. Codziennie śniła mu się ta Fabryka pełna kolorów, którymi można ubarwić i zaczarować nawet najbardziej smutne i ponure miejsca na świecie…

Miejsce to owiane jest tajemnicą. Wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt nie wie, gdzie się znajduje i jak wygląda… Na specjalne życzenie Świętego Mikołaja ponownie zostanie udostępnione dzieciom! Wielka Fabryka Świętego Mikołaja to już kolejna edycja świątecznej zabawy podczas której staniesz się jednym z pomocników Św. Mikołaja i samodzielnie wykonasz świąteczne prace i ozdoby a pomogą nam w tym maszyny i roboty

RoboProject

RoboProject Nasz zespół

Łukasz Dworski – założyciel ROBOproject

Magister inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Mechanicznym nr 1 w Bydgoszczy. Trener, koordynator oraz autor programu szkoleń dla nauczycieli w zakresie wdrożenia programowania do szkół. Nauki ścisłe towarzyszyły mu od zawsze, co w połączeniu z pasją do robotyki pozwoliło na opracowanie innowacyjnego programu nauczania dzieci i młodzieży. Opracowany i wdrożony program „Robotyka dla rozwoju dziecka” uzyskał tytuł Miejsca Odkrywania Talentów MEN ciesząc się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców.

Katarzyna Dworska

Absolwentka studiów UMK na Collegium Medicum w Bydgoszczy z przygotowaniem pedagogicznym. Miłośniczka technologii i nowatorskich metod nauczania. Od ponad 5 lat pracuje z dziećmi organizując różnorodne zajęcia w zakresie rozwoju i kształtowania kreatywnych form myślenia i działania u najmłodszych. W ROBOproject prowadzi zajęcia w grupach przedszkolnych oraz I etapu edukacyjnego. Każdego dnia czerpie mnóstwo przyjemności z tego co robi. Nauczyciel, dla którego przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieci to pasja, nie zawód!

Alina Walicka

Nauczyciel matematyki. Współautorka programu „Matematyka w kolorach klocków LEGO. Buduję i wiem, że matematyka to świetna zabawa!” Podejmuje działania mające na celu zindywidualizowane wspomaganie rozwoju każdego ucznia, której celem jest zachęcenie uczniów do wysiłku intelektualnego w procesie rozwiązywania problemów.

Cezary Markiewicz

 

Krystyna Tomecka

Nauczycielka dyplomowana edukacji wczesnoszkolnej. Stosuje niekonwencjonalne spo soby aktywizowania procesu nauczania, rozwijania kreatywnego myślenia, w konwencji zabawy i samodzielnego doświadczania świata. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, studentów i rodziców. Jest współautorką książki „O wprowadzaniu zmian w nauczaniu matematyki w klasach 1-3”, autorką wielu scenariuszy zajęć i artykułów. Brała udział w projektach badawczych, takich jak: „Dzieci myślą. Jak skutecznie uczyć dzieci myślenia matematycznego”, „Dyscyplina we współczesnej klasie szkolnej w ujęciu socjokulturowym ”, „Klucz do uczenia się” – Galiny Doyla. Od kilku lat d ziała w „Bydgoskim Bąblu Matematycznym” . Współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych.

Mirosław Stramel

Nauczyciel mianowany matematyki oraz informatyki. O nauczaniu efektywnym i efektownym świadczy programu zajęć: „Programowanie Gier” będący dla młodych pasjonatów programowania okazją do rozwijania zainteresowań oraz początkiem autorskich projektów w branży gamingowej.

Natalia Świder

Nauczyciel, absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, wychowawca kolonijny. Jej spontaniczność, ciepło i wrażliwość zwracają uwagę i przyciągają jak magnes.

Michał Siedlecki „Wesoły Miś”

Twórczy nauczyciel to animator działań twórczych, kreator twórczego myślenia i rozwojuNauczyciel wychowania fizycznego (AWFiS w Gdańsku), improwizator w Grupa Impro „Łomatko”, animator i organizator imprez.

RoboProject

Nasze placówki:

Kujawsko-pomorskie

RoboProject

Bydgoszcz

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw ROBOproject

ul. Jagiellońska 70
85-027 Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

ul. Czerska 10

86-005 Białe Błota

Szkoła Podstawowa nr 65

ul. Duracza 7

85-791 Bydgoszcz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PERPETUUM MOBILE

ul. F. Chopina 28

85-092 Bydgoszcz

Pierwsza Szkoła Montessori w Bydgoszczy

ul. K. Ujejskiego 43

85-168 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”

ul. Kasprzaka 7

85-317 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Zielona Kraina”

ul. Gliwicka 11

85-378 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Skrzat”

ul. Wiosny Ludów 10

85-001 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”

ul. Komuny Paryskiej 9

85-858 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka”

ul. J. Kossaka 72

85-307 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Pinokio”

ul. Dunikowskiego 4

85-863 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Pod Akacjami”

ul. Thommee 5

85-791 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Zakątek Przedszkolaka”

ul. Plażowa 3

86-065 Łochowo

Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka”

ul. Połczyńska 3

85-711 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty”

ul. Jastrzębioa 74

86-031 Żołędowo

Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka”

ul. Bałtycka 19

86-031 Osielsko

Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Kraina”

ul. Matejki 8B

86-032 Niemcz

Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”

ul. Igrzyskowa 8

85-796 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Panda”

ul. Huculska 8

85-087 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Ensino”

ul. Pomorska 7a

85-046 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”

ul. A.G. Siedleckiego 12

85-868 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka”
Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”

J. Sułkowskiego 60A

85-634 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo”

ul. Dąbrowa 17

85-147 Bydgoszcz

Akademia Rozwoju Dziecka Motylek

ul. 20 stycznia 1920r. 16/1

85-081 Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 9

ul. gen.Tadeusza Bora-Komorowskiego 2, 85 – 793 Bydgoszcz

M-GOK Kcynia
Szkoła Podstawowa nr 30
Bydgoszcz z dowozem
W całym kraju
GOK Unisław

TWOJA SZKOŁA MOŻE ZOSTAĆ JEDNĄ Z NASZYCH BAZ NAUKOWYCH

Napisz do nas

Strona wykorzystuje pliki cookies. Czytaj więcej OK