ul. Jagiellońska 70; Bydgoszcz

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw

RoboProject Indywidualnie: DLA RODZICA

Twoje dziecko uwielbia klocki LEGO? Nasza sala zabaw to miejsce bezpieczne,
kolorowe, pełne kreatywnej zabawy.

Zapraszamy dzieci od 3 roku życia do strefy zabaw LEGO Duplo. Dla starszych przygotowaliśmy strefę kreatywnego budowania LEGO oraz Robotów. Możesz samodzielnie zaprojektować modele LEGO i zabrać wydruk do domu.

Dla dzieci będących w ciągłym ruchu proponujemy wspólną zabawyęprzy interaktywnej ściance Knoocker!
Oferujemy możliwość opieki nad dziećmi w krainie LEGO, gdzie dziecko spędzi czas z rówieśnikami pod okiem wykwalifikowanej kadry i animatorów

Cena1500zł/h

RoboProject Grupowe: DLA SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI

Zapraszamy przedszkola do odwiedzenia i przeprowadzenia ciekawych warsztatów konstrukcyjnych z wykorzystaniem klocków i nowoczesnych technologii. A może i w Twoim przedszkolu pracują jakieś roboty?

Jesteś nauczycielem, Interesują Cię zajęcia techniczne dla uczniów. Twoi uczniowie potrzebują wyzwań lub chcesz pokazać im tajniki programowania i zabaw logicznych. Temat warsztatów ustalimy wspólnie, tak by lekcja na długo pozostała w pamięci i inspirowała do dalszej pracy.

Zajęcia zgodnie z podstawą programową proponujemy na każdym etapie edukacji z wykorzystaniem różnorodnych form i metod pracy

Cena 1500-2500zł/uczestnika

RoboProject WIELKA FABRYKA ŚW. MIKOŁAJA

Dawno, dawno temu w pewnym tajemniczym mieście, (…) mieszkał Mikołaj. Codziennie śniła mu się ta Fabryka pełna kolorów, którymi można ubarwić i zaczarować nawet najbardziej smutne i ponure miejsca na świecie…

Miejsce to owiane jest tajemnicą. Wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt nie wie, gdzie się znajduje i jak wygląda… Na specjalne życzenie Świętego Mikołaja ponownie zostanie udostępnione dzieciom! Wielka Fabryka Świętego Mikołaja to już kolejna edycja świątecznej zabawy podczas której staniesz się jednym z pomocników Św. Mikołaja i samodzielnie wykonasz świąteczne prace i ozdoby a pomogą nam w tym maszyny i roboty

RoboProject

RoboProject Nasz zespół

Łukasz Dworski – założyciel ROBOproject

Magister inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Mechanicznym nr 1 w Bydgoszczy. Trener, koordynator oraz autor programu szkoleń dla nauczycieli w zakresie wdrożenia programowania do szkół. Nauki ścisłe towarzyszyły mu od zawsze, co w połączeniu z pasją do robotyki pozwoliło na opracowanie innowacyjnego programu nauczania dzieci i młodzieży. Opracowany i wdrożony program „Robotyka dla rozwoju dziecka” uzyskał tytuł Miejsca Odkrywania Talentów MEN ciesząc się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców.

Katarzyna Dworska

Absolwentka studiów UMK na Collegium Medicum w Bydgoszczy z przygotowaniem pedagogicznym. Miłośniczka technologii i nowatorskich metod nauczania. Od ponad 5 lat pracuje z dziećmi organizując różnorodne zajęcia w zakresie rozwoju i kształtowania kreatywnych form myślenia i działania u najmłodszych. W ROBOproject prowadzi zajęcia w grupach przedszkolnych oraz I etapu edukacyjnego. Każdego dnia czerpie mnóstwo przyjemności z tego co robi. Nauczyciel, dla którego przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieci to pasja, nie zawód!

Alina Walicka

Nauczyciel matematyki. Współautorka programu „Matematyka w kolorach klocków LEGO. Buduję i wiem, że matematyka to świetna zabawa!” Podejmuje działania mające na celu zindywidualizowane wspomaganie rozwoju każdego ucznia, której celem jest zachęcenie uczniów do wysiłku intelektualnego w procesie rozwiązywania problemów.

Małgorzata Rostowska

Praca z dziećmi wymaga dużej cierpliwości, wie o tym pedagog, nauczyciel, animator – wszechstronna osoba, której zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka – intelektualnym oraz emocjonalnym dbając o jego potrzeby.  Mama Mai i Adasia stara się wykorzystać wszelkie swoje uzdolnienia, zamiłowania oraz wiedzę by przekazać je swoim wychowankom.

Krystyna Tomecka

Nauczycielka dyplomowana edukacji wczesnoszkolnej. Stosuje niekonwencjonalne spo soby aktywizowania procesu nauczania, rozwijania kreatywnego myślenia, w konwencji zabawy i samodzielnego doświadczania świata. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, studentów i rodziców. Jest współautorką książki „O wprowadzaniu zmian w nauczaniu matematyki w klasach 1-3”, autorką wielu scenariuszy zajęć i artykułów. Brała udział w projektach badawczych, takich jak: „Dzieci myślą. Jak skutecznie uczyć dzieci myślenia matematycznego”, „Dyscyplina we współczesnej klasie szkolnej w ujęciu socjokulturowym ”, „Klucz do uczenia się” – Galiny Doyla. Od kilku lat d ziała w „Bydgoskim Bąblu Matematycznym” . Współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych.

Mirosław Stramel

Nauczyciel mianowany matematyki oraz informatyki. O nauczaniu efektywnym i efektownym świadczy programu zajęć: „Programowanie Gier” będący dla młodych pasjonatów programowania okazją do rozwijania zainteresowań oraz początkiem autorskich projektów w branży gamingowej.

Natalia Świder

Nauczyciel, absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, wychowawca kolonijny. Jej spontaniczność, ciepło i wrażliwość zwracają uwagę i przyciągają jak magnes.

Michał Siedlecki „Wesoły Miś”

Twórczy nauczyciel to animator działań twórczych, kreator twórczego myślenia i rozwojuNauczyciel wychowania fizycznego (AWFiS w Gdańsku), improwizator w Grupa Impro „Łomatko”, animator i organizator imprez.

RoboProject

Nasze placówki:

Kujawsko-pomorskie

RoboProject

Bydgoszcz

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw ROBOproject

ul. Jagiellońska 70
85-027 Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

ul. Centralna 27

86-005 Białe Błota

Szkoła Podstawowa nr 65

ul. Duracza 7

85-791 Bydgoszcz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PERPETUUM MOBILE

ul. F. Chopina 28

85-092 Bydgoszcz

Pierwsza Szkoła Montessori w Bydgoszczy

ul. K. Ujejskiego 43

85-168 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”

ul. Kasprzaka 7

85-317 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Zielona Kraina”

ul. Gliwicka 11

85-378 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Skrzat”

ul. Wiosny Ludów 10

85-001 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”

ul. Komuny Paryskiej 9

85-858 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Serduszka”

ul. J. Kossaka 72

85-307 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Pinokio”

ul. Dunikowskiego 4

85-863 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Pod Akacjami”

ul. Thommee 5

85-791 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Zakątek Przedszkolaka”

ul. Plażowa 3

86-065 Łochowo

Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka”

ul. Połczyńska 3

85-711 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty”

ul. Jastrzębioa 74

86-031 Żołędowo

Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka”

ul. Bałtycka 19

86-031 Osielsko

Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Kraina”

ul. Matejki 8B

86-032 Niemcz

Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”

ul. Igrzyskowa 8

85-796 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Panda”

ul. Huculska 8

85-087 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Ensino”

ul. Pomorska 7a

85-046 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”

ul. A.G. Siedleckiego 12

85-868 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Biedroneczka”
Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”

J. Sułkowskiego 60A

85-634 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo”

ul. Dąbrowa 17

85-147 Bydgoszcz

Akademia Rozwoju Dziecka Motylek

ul. 20 stycznia 1920r. 16/1

85-081 Bydgoszcz

TWOJA SZKOŁA MOŻE ZOSTAĆ JEDNĄ Z NASZYCH BAZ NAUKOWYCH

Napisz do nas

Strona wykorzystuje pliki cookies. Czytaj więcej OK